Paslaugos

Dantų balinimas namuose

Šiuo metu yra labai daug produktų, skirtų dantų balinimui. Šiek tiek skiriasi jų sudėtis, naudojimo būdai bei metodikos. Dažniausiai šypsenos balinamos dviem būdais: namuose ir odontologo kėdėje.

Balinimas namuose – vienas labiausiai paplitusių balinimo būdų. Tai gana saugi ir efektyvi procedūra, jos metu naudojamas silpniausias balinimo gelis.

Taikant šį metodą, odontologas:

Namuose į šias kapas įšvirkštę balinimo medžiagos, jas užsimausite ant dantų. “Išbalinti” šypseną tokiu būdu galima per 1-2 savaites. Odontologai siūlo šią procedūrą atlikti naktį, nes taip patogiau pacientui – jam nereikia jaudintis dėl kapų išvaizdos, “įtvarų” išiminėti prieš valgį. Jeigu su kapomis miegosite kasnakt po 8 valandas, balta šypsena džiaugsitės po 5-10 naktų.

Kodėl verta rinktis „ENLIGHTEN” balinimo sistemą?

Balinimas namuose – vienas labiausiai paplitusių balinimo būdų. Tai gana saugi ir efektyvi procedūra, jos metu naudojami silpniausi balinimo (10% ir 16% karbamido peroksido) geliai. Mūsų klinikoje naudojama naujausia Lietuvoje dantų balinimo sistema – ”Enlighten”. Ši dantų balinimo sistema ypatinga tuo, kad:

  1. Laboratorijoje pagamintos kapos yra tvirtos, kokybiškos, turinčios specialius rezervuarus, kad balinimo gelis ilgiau išsilaikytų ant danties paviršiaus ir nepatektų ant dantenų
  2. Enlighten balinimo gelių sudėtis yra be pridėtinių medžiagų, todėl sudėtyje esantis karbamido peroksidas yra saugus ir odontologijoje naudojamas daugiau nei 100 metų.
  3. Net 98% pacientų pavyksta pasiekti B1 dantų atspalvį.
  4. Nereikia laikytis “baltos” dietos, todėl kiekvienas gali mėgautis įprastais maisto produktais bei gėrimais.
  5. Iki pat paciento rankų balinimo geliai atkeliauja šaltai ir kiekvienas rinkinys turi specialią šalčio pagalvėlę, tai yra labai svarbu, kad patekęs gelis ant dantų nesukeltų papildomo jautrumo.

 

Monika Blažinskienė

Burnos higienistė

Dovilė Turkovė

Burnos higienistė

Justina Viatkinaitė

Justina Sakalauskė

Burnos higienistė