Kiek kainuoja estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas

Estetinė odontologija – sparčiai tobulėjanti odontologijos sritis, jungianti naujausius mokslo ir medicinos pasiekimus, grožio ir estetikos standartus bei naujoves.

Estetinio plombavimo pagalba galima:

Medžiagų įvairovė leidžia pasiekti puikių rezultatų

Estetiškai plombuojant krūminius dantis yra atstatomi danties kauburėliai, kurie labai svarbūs taisyklingai kramtymo funkcijai ir sąkandžio aukščiui išlaikyti. Plombuojant estetiškai išsaugomas natūralūs danties audiniai, restauruoti dantys yra puikios estetinės išvaizdos, nesiskiria nuo natūralaus danties audinio. Padeda pacientams sugražinti šypseną. Todėl gali kilti klausimas: „Kiek kainuoja estetinis plombavimas?”

Estetinis plombavimas – neskausminga procedūra, nes visas gydymas atliekamas taikant vietinę nejautrą.

Iš karto po procedūros patariama vengti stipriai dažančių maisto produktų – burokėlių, raudono vyno. Po 2-3 savaičių rekomenduojama pakartotinai apsilankyti pas gydytoją odontologą. Šis vizitas reikalingas tam, kad būtų įvertinta plombavimo kokybė, dantenų ir danties audinių būklė, o jei reikia – atliekamos korekcijos. Labai svarbu ir vėliau reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą. Paprastai pakanka apsilankyti 2 kartus per metus arba dažniau, jeigu taip pataria jus gydantis gydytojas. Estetinės restauracijos išlieka kokybiškos daugelį metų, bet restauracijų ilgaamžiškumas labai priklauso nuo tinkamos dantų priežiūros.

Agnė Mališauskienė

Gydytoja odontologė