Dantų nuskausminimas, kuris nesukelia streso ir diskomforto pacientui

Klinikiniai tyrimai rodo, kad daugumai pacientų dantų nuskausminimo procedūra yra labai nemaloni dėl skausmingo adatos dūrio, be to, skausmas gali būti juntamas ir vėliau leidžiant nuskausminimo preparatą. Po gydymo procedūros dar bent keletą valandų jaučiamas dalies veido užtirpimas, dėl kurio pacientas negali įprastai kalbėti, gerti, o neretai nejausdamas susikandžioja lūpą ar liežuvį. Pasitaiko atvejų, kai įprastas dantų nuskausminimas nebūna pakankamai efektyvus ir pacientas jaučia skausmą atliekant gydymo procedūras arba gydymą tenka iš viso nutraukti.

Mūsų klinikoje pradėtas taikyti naujas modernus dantų nuskausminimo metodas, kurio metu pacientas nejaučia nei adatos dūrio, nei tolesnės injekcijos skausmo. Taip pat neužtirpsta lūpa, skruostas ar liežuvis, todėl po gydymo procedūros mūsų pacentai gali planuoti savo įprastą kasdieninę veiklą. Dantų nuskausminimas atliekamas naudojant specialų prancūzų gamintojo Dental Hi Tec kompiuteriu valdomą prietaisą QuickSleeper bei specialias patentuotos technologijos adatas. Šis dantų nuskausminimas yra veiksmingesnis už dantų nejautros būdus, atliekamus naudojant įprastą švirkštą, todėl beveik nebūna atvejų, kai pacientas jaučia skausmą atliekant dantų gydymą net ir labai sunkiais atvejais. Beskausmis dantų nejautros metodas gali būti taikomas beveik visada gydant ir suaugusius, ir ypač vaikus, kurie yra jautresni injekcijos skausmui ir dar dažniau susikandžioja lūpą ar liežuvį dėl užtirpusių minkštųjų audinių.

Dantų nuskausminimas kompiuterio valdomais prietaisais klinikinėje praktikoje yra taikomas vis dažniau ir iki šiol yra atlikta milijonai tokio dantų nuskausminimo procedūrų, todėl galima pagrįstai teigti, kad jis yra saugus pacientams. Mes pradėjome taikyti šį metodą vieni iš pirmųjų Lietuvoje, nes siekiame, kad mūsų pacientams teikiamos gydymo paslaugos būtų ne tik veiksmingos, bet ir nesukeltų papildomo streso ir skausmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *